27- 30 июня АЛЬФА-ФЕСТ 2014 Киев — Ирпень

АЛЬФА-ФЕСТ 

 27 — 30 червеня 2014

Київ — Ірпінь

 Країна нових людей» – найбільший фестиваль психології, здоров’я, духовностi, науки та мистецтва. Головна ідея заходу – нова країна для нових людей. 

Запрошуємо всіх тих, хто дійсно хоче чогось нового для себе: нових вражень, нового відпочинку, нових особистісних та професійних горизонтів, нових друзів, нового себе. 

http://www.alfa-fest.com.ua/index.php/typography/uchastnik

http://www.alfa-fest.com.ua/index.php/typography/yarmarka

Програма фестивалю розділена за наступними тематичними секторами:

Психологія та психотерапія – найкращий простір для тих, хто хоче глибше пізнати себе та інших, розпочати зміни у своєму житті, характері, звичках, “нещасливих сценаріях” тощо.
• Здоров’я та краса – у програмі майстер-класи з тілесно-орієнтованої терапії, різноманітні види масажів та практик для релаксу, лекції з харчування, догляду за собою.
• Успіх та гроші – місце зустрічі людей, які вміють, спираючись на власний досвід, знання і навички, знаходити ефективні рішення та втілювати нестандартні проекти.
• Лекторій – новий погляд на відомі факти від кращих спікерів Країни простою та зрозумілою кожному мовою про гомеопатію, квантову фізику, філософію, медицину та багато іншого.
• Духовність – ознайомить Вас із рiзноманiтними напрямами духовного розвитку та самопiзнання у лекціях представників різних релігій: християнство, суфізм, буддизм, іслам, кришнаїзм, іудаїзм.
• Мистецтво та культури світу – простір, де на Вас чекають виступи театрів «Чорний квадрат» та “Déjà vu plus”, тренінги з акторської майстерності, танцювальні майстер-класи, розповіді мандрівників про їхні екзотичні подорожі, кухні різних народів та вечори, сповнені живою музикою.
Місто щасливих дітей – місто, в якому діти навчаються бути вільними, природніми, впевненими у собі, веселими, активними, здатними жити та насолоджуватись життям за будь-яких обставин.
• На межі – для любителів гострих відчуттів та для тих, хто хоче спробувати те, що здавалось “неможливим”: ходіння по розпеченому вугіллю, лицарські бої, шаманські та трансперсональні практики, фаєр-шоу та багато іншого.

http://www.alfa-fest.com.ua/index.php/pro-festival/programa

Фестиваль відбуватиметься у   «КОНФЕРЕНЦ-ХОЛІ ІРПІНЬ»

http://www.alfa-fest.com.ua/index.php/pro-festival/mistse-provedennya

адреса: м. Ірпінь, вул. Жовтнева, 118

Проїзд громадським транспортом:

Маршрутним таксі № 392 від метро Академмістечко, з 6.00 до 23.00 з інтервалом 5-15 хвилин. Вартість проїзду — 4-5 гривень.
М. Академмістечко — остання станція червоної гілки Київського метро, виходити в сторону останнього вагону поїзда, по підземному переходу йти направо і вихід з підземного переходу на поверхню — направо. Зупинка маршрутного таксі — на вулиці Командарма Уборевича.

Від метро «Оболонь» маршрутним таксі № 395.

Проїзд автомобілем - їхати близько 15 хв. від метро «Академмістечко».

ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ

063-067-40-28

096-383-80-01

 

  

 

 

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать ответ

Русскоязычные Шаблоны WordPress