«Трипільське коло 2013. Вода»

27-30 червня традиційно на Дніпровських кручах в м. Ржищеві Київської області Міжнародний еко-культурний фестиваль

«Трипільське коло»

вшосте відчинить свої ворота для учасників і відвідувачів.

Протягом 2013 року Україна відзначає важливу для нашої держави дату – 120-ти річчя з часу відкриття Вікентієм Хвойкою Трипільської культури. Це подія світового значення, отже річниці буде приділена максимальна увага під час підготовки та проведення фестивалю. Цьогорічна тематика заходу, обернувшись по колу, виходить на новий рівень і одночасно повертається до стихії Вода.

Девіз фестивалю «Чиста вода – чисте життя» цілком відображає світоглядні напрямки, які пропагує і розкриває

«Трипільське коло» — це екологія спілкування, здоровий спосіб життя та робота кожного, щодо чистоти довкілля, чистоти думок та доброзичливості в намірах.

«Парад Стихій!», який відбувся під час ЕВРО 2012, завершував послідовність попередніх чотирьох фестивалів та став справжнім загартуванням для всіх, хто приймав участь в підготовці та проведенні події. Підводячи підсумки, оргкомітет фестивалю виявив найкращі сторони, які варто розвивати і поглиблювати, та проаналізував моменти, які потребують особливої уваги для того, щоб не повторюватися в майбутньому. Серед питань, які постали перед оргкомітетом було і таке: для кого насправді ми організовуємо фестиваль?

«Ми організовуємо «Трипільське коло» для тих і з тими, кому ця подія близька по змісту і формі, кого вона наповнює і надихає до дії і творчості, для тих хто відчуває себе людиною нового мислення, вважає себе частиною еко-культурного руху, хто є творцем свого та оточуючого простору» — відповідає на це питання генеральний продюсер фестивалю Олесь Журавчак. – «Ми запрошуємо на наш фестиваль однодумців, людей з позитивним мисленням, тих, хто вірить в успіх приступаючи до справи і готовий запропонувати свою допомогу і свої проекти. Тому пропонуємо тим, для кого принципи «Трипільського кола» не є близькими та цікавими чи не співпадають з власним світоглядом, приєднуватись до фестивалів чи інших заходів, які відповідають їх внутрішнім потребам».

«Трипільське коло» — це територія відкрита для творчості!

А творчість – це, в першу чергу, ініціатива. Ми відкриті до нових проектів, тож не вагайтеся, якщо маєте ідеї!

Звертайтеся з пропозиціями та запитаннями! Долучайтеся до спільного творчого процесу! Об’єднуємо позитивні надбання кожного для розширення світогляду всіх, і тоді внесок особистий сприятиме розвитку всього суспільства та всієї нашої нації, якій насправді є про що заявити світові!

http://www.tkfest.com

Вы можете оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать ответ

Русскоязычные Шаблоны WordPress